Sedací soupravy

 

Italská Sofa

Nedílnou součástí našeho prodejního sortimentu jsou velmi kvalitní sedací soupravy v klasickém provedení. Na prodejně máme také novodobé rohové sedací soupravy. Naši dodavatele vyrábí sedací soupravy v nejvyšší možné kvalitě. Materiál v luxusním provedení, ručně precizně odvedená práce na celé sedací soupravě je patrná již na první pohled. Při pohledu na sedací soupravu a při pohlazení potahu látky rukou, zjistíte, že je velmi kvalitní a příjemná na dotek. Výrobci jsou dlouhá léta našimi ověřenými partnery a odebíráme od nich tu nejvyšší kvalitu a tradici z Itálie, Anglie, Španělska i Čech. Navštivte naše prodejny, velice rádi Vás provedeme našimi prostory v Praze Průhonicích, nebo v sídle společnosti v zámku Jablonná, kde máme široký výběr nábytku a mnoha provedení sedacích souprav. Poskytneme Vám odborný výklad a společně se budeme podílet na výběru Vaši nové sedací soupravy.

 

Sofa komfort

Luxusni_sofa_ViolaPotřebujete si na chvíli odpočinout a nemáte v blízkosti žádnou postel? Jste v kanceláři a Vaše touha si lehnout je čím dál větší. Máme pro Vás řešení a to, pořídit si do Vaši luxusní kanceláře kvalitní a pohodlnou sofa , která Vám splní Váš požadavek a nechá odpočinout Vašemu tělu. 

 

 

 

 

 

Luxusní_sofa_1170 sofa 3-CANDLELuxusní sofa_Asnaghi Interiors Design_Diaspro_01Exclusivní_ sofa-CANDLEMariner MTecni Nova contemporary Modular Sofa model 1646 Tecni NovaLuxusní_sofa_1609_05_webLuxusní_sofa_1104_sofa_02_webLuxusní sedací souprava_AmletoLuxusní sedací souprava_ApolloALBERT FIERA CLuxusní sedací souprava a dvě křesla_bluemoon ALBERT FIERA C

Více z galerie