Luxus v klasickém stylu

       přináší pro bydlení v České republice i zahraničí již 25 let společnost Royal interier, s. r. o.

Jedinečnost klasického interiéru je neopakovatelná svou atmosférou, pocitem klidu a pohody. Prvotřídní kvalita a nadčasový design stylového nábytku a doplňků je podstatnou informací pro klienty naší společnosti. Vybírat můžete z kolekcí těch nejprestižnějších značek, které se na světovém trhu nachází. Mezi naše partnery patří společnosti zvučných jmen, se kterými spolupracujeme déle než dvacet let.

       Luxusně a elegantně zařízený interiér neznamená pouhou koupi nejdražších komodit. Je to umění s citem kombinovat jednotlivé prvky ve vzájemném souladu. Takový interiér má svou neopakovatelnou atmosféru - IMAGE HARMONIE a navozuje pocit, že Vám nikde jinde nemůže být lépe.

       Inspiraci můžete čerpat  ve stylově upravených prostorách zámku z 18. století v Jablonné nad Vltavou, s nevšedními interiéry obklopenými úchvatným parkem v anglickém stylu, který vytváří dokonalou atmosféru. Široká nabídka naší společnosti Vás zcela jistě uspokojí, budete-li chtít zařídit svou rezidenci, či pouze jediný pokoj. Naše návrhy zahrnují také štukovou výzdobu, nástěnné malby, tapety, závěsy, záclony, koberce, obrazy, porcelán... Vše pro Vás navrhneme a zrealizujeme do posledního detailu! 

                             Náš záměr je ukázat, že v klasice se dá žít i v 21. století.

 

VIDEO