Sedací soupravy a křesla

nedílná součást našeho prodejního sortimentu. Dodáváme velmi kvalitní sedací soupravy v klasickém provedení. V našich luxusních prodejních prostorách najdete také novodobé rohové sedací soupravy.

Sedací soupravy nejvyšší kvality

Materiál v luxusním provedení, ručně precizně odvedená práce na celé sedací soupravě je patrná již na první pohled. Při pohledu na sedací soupravu a při pohlazení potahu látky rukou, zjistíte, že je velmi kvalitní a příjemná na dotek. Výrobci jsou dlouhá léta našimi ověřenými partnery a odebíráme od nich tu nejvyšší kvalitu a tradici z Itálie, Anglie, Španělska i Čech. Navštivte naše prodejny, velice rádi vás provedeme našimi prostory v Průhonicích, nebo v sídle společnosti v zámku Jablonná, kde máme široký výběr nábytku a mnoha provedení sedacích souprav. Poskytneme Vám odborný výklad a společně se budeme podílet na výběru vaši nové sedací soupravy.

Nieri modern (27)Nieri modern (28)Nieri modern (29)Nieri modern (30)Nieri modern (31)Nieri modern (32)Nieri modern (33)Předchozí157 fotografií v galerii