Ložnice

Ložnice je pro nás důležitou součásti denního života. Všechny generace nejvíc času tráví v ložnici. Kolem 61 hodin ze 168 hodin za týden prospíme. Doporučujeme, vybavení ložnice věnovat více času a vybírat prověřené kousky nábytku. Pro kvalitní odpočinek, pohodlné spaní a relaxaci ložnice má byt kvalitní a účelově vybavená. U nás najdete ložnice s moderním designem, luxusní ložnice, exkluzivní ložnice v klasickém stylu, barokní styl, secesní styl nebo artdeco.

Luxusní Ložnice

navštivte naše prodejny a vybírejte z mnoha možnosti. Rozhodněte se, který výrobce je pro Vás ten pravý a kterou luxusní ložnici s nábytkem a doplňky chce mít každý den ve Vaši místnosti, kde trávíme většinu času. Pro klidný a zdravý spánek máme na výběr s velmi kvalitních a na oko přitažlivých sestav ložnic. Níže se podívejte na cca 30 možnosti jak si zařídit svoji ložnici. V porfoliu máme další možnosti. Náš vyškolený personál se těší na Vaši návštěvu v Průhonicích nebo na zámku Jablonna, kde Vám poskytneme odborné poradenství jako součást naši služby.Připravíme design interieru,návrhneme interiér a realizaci interiéru.

Exkluzivní Ložnice 

je velice důležitou místností. Dopřejme si kvalitní odpočinek, pozitivní atmosféru, pohodlné spaní i relaxaci v exkluzivně vybavené ložnici. Zlepšete si kvalitu spánku funkčním, exkluzivním pohodlným nábytkem a kvalitní postelí s velmi kvalitní matrací. U nás najdete exkluzivní ložnice s moderním designem, luxusní ložnice v klasickém stylu, barokním stylu, postele v secesním stylu až po artdeco. Pojďte se s námi přenést do úžasné doby renesance, baroka i moderního světa a nechte se unášet krásou postelí a exkluzivních ložnic věků králů a šlechty. Naši dodavatele a Royal interier, se budou snažit Vám splnit Vaše představy a přání. Připravíme design interieru,návrhneme interiér a realizaci interiéru. Prohlídku úžasných provedení exkluzivních ložnic a sestav si můžete prohlédnout, pokud navštivte naše obchodní místa, kde se Vám budou věnovat naši odborníci. Níže se můžete podívat na fotografie postelí a návrhu interiéru v ložnicích, které Vám můžeme zrealizovat po vzájemné konzultaci a vizualizaci. 

Luxusni-loznice-Bedding1_pjs32fxvw3-CopyLuxusni-loznice-Bedding2_154ipm4p3s-CopyLuxusni-loznice-Canella1_5y2ow3tejs-CopyLuxusni-loznice-Canella2_p7i18m3r2p-CopyLuxusni-loznice-Jumbo-Bedding-1_arqzattmrl-CopyLuxusni-loznice-Selva-5_oflwllwz8z-CopyLuxusní ložnice_7_ZANABONI_Caravaggio + Rodolfo + W016_NT+W016_CHTOSCANO EXT-PALAZZO 008Luxusní ložnice_22_ZANABONI_CHARLENE bedLuxusní ložnice_23_ZANABONI_Charlene poster bed detail 2Asnaghi Interiors Design_Quarzo_01VOLPI_BEDROOM (14)Luxusní ložnice_Asnaghi Interios_Ninfea_2-06Luxusní ložnice_Asnaghi Interios_Petunia_1_07Luxusní_ložnice_Asnaghi Interiors Design_Giada_01LuxusniLoznice_Asnaghi Interiors Design_Corallo_01VOLPI_BEDROOM (15)1726 composcion Tecni Nova (14)Luxusni_ložnice_Asnaghi Interiors Design_Quarzo_02Asnaghi Interiors Design_Giada_01FUS-11eg + FUS-12a + FUS-12d + FUS-12L Asnaghi Interiors Design_Corallo_01Luxusni_ložnice_Asnaghi Interiors_Dalia_03Luxusní_ložnice_Asnaghi Interios_Gemma_004Luxusní_ložnice_Asnaghi Interios_Ninfea_1_05VOLPI_BEDROOM (16)Ložnice_Liberty_GrilliMOR-102 + MOR-25 + CAR-2004Luxusní ložnice_Asnaghi Interios_Petunia_2_08Ložnice_PandoraLožnice_renoLožnice_TraviataLožnice_valeryLuxusní ložnice_Asnaghi Interiors Design_Blenda_01LožniceLuxusní ložnice_baudelaireLožnice_Liberty_GrilliLuxusní ložnice_BohemeLuxusní ložnice_czarLuxusní ložnice_daliaLuxusní ložnice_DESENZANOLuxusní ložnice_Ermes RossaFUS-03p + FUS-12s + FUS-12b + FUS-12c + LOR-2100Asnaghi Interiors Design__Blenda_01


44 fotografií v galerii